Hakkımızda

EkoBalayi.Com Ekibi Hakkında

Nasıl Başladık?

2013’de 2 kişi olarak, bir acentanın üst katında işimizi kurduk! Sadece kurucu ortağımız ve 1 üniversite öğrencisi! Her yıl gösterdiğimiz %100’lük büyüme kadromuza da yansıdı. Bugün Ekobalayi.com’un 43 çalışanı var.

Nerede Çalışıyoruz?

Büyüdükçe -haliyle- merkez ofisimizi değiştirmek zorunda kalıyoruz; ama asla Bursa ’dan ayrılmıyoruz; çünkü keyfimize çok düşkünüz! İnsan bu kadar keyifli bir iş yapar da plazada çalışır mı?

Nasıl Çalışıyoruz?

Keyfimize düşkünüz dediysek, öyle az da çalışmıyoruz. Finansın sayılarla, bilişim ekibinin kodlarla boğuştuğu doğrudur.

 

Neleri Seviyoruz?

45 kişinin de ortak zevki olur mu demeyin. Var! Bursa’yı, ofisimizi, birbirimizi ve hayvanları çok seviyoruz! Ofisimiz o kadar güzel ki, hava atmak için çiftlerimizi önce Bursa’ya yemeğe çağırıyoruz [ 🙂 ], ardından ofisimizi gezdiriyoruz. EkoBalayi.Com ekibinin yarısından fazlası evde hayvan besliyor. Sokak hayvanlarına da çok duyarlıyız!

EkoBalayi.Com Ekibi Evli Mi?

Hayır… Aramızda otel ve balayı konusunda uzmanlar var ama hepimiz evli değiliz. İçimizde evlenmeyi istemeyenler var. Hatta inanmazsınız düğünleri sevmeyenler bile! Bir de ortak bir amacımız var: Düğün hazırlıklarını düğün kadar keyifli bir hale getirerek evlenecek çiftleri rahatlatmak!

INSTAGRAM

Instagram profilimizi ziyaret ederek, son fırsatlarımız ve son paylaşımlarımız hakkında bilgi edinebilecegini biliyormuydun ?

WEBSİTE

En Uygun Fiyatları ve Sizin için En Özel Otelleri Görmek için Websitemizi Ziyaret Edebilirsiniz..

FACEBOOK

Facebook profilimizi ziyaret ederek, son fırsatlarımız ve son paylaşımlarımız hakkında bilgi edinebilecegini biliyormuydun ?